Par dvieļu žāvētājiem / kontakti

Dvieļu žāvētāji

Piedāvājam Jums dvieļu žāvētājus un dvieļu žāvētāju komplektāciju no nerūsējoša tērauda un vara. Visi izstrādājumi garantēti iztūr ekspluatāciju karstā ūdenssagādes sistēmās, kā arī izcili darbojas apkures sistēmās. Ir iespēja pasūtīt izstrādājumus ar dažādu formu un izmēru, ar dažādu krāsu, saskaņā ar RAL krāsu paletes kartēm, dvieļu žāvētāji no nerūsējoša tērauda var būt kā matēti tā arī pulēti, kā elekstriskie tā arī ūdens.

Kā pareizi izvēlēties dvieļu žāvētāju?

Izvēloties dvieļu žāvētāju, vispirms jānoskaidro, kādā sistēma tas tiks uzstādīts: Ja izstrādājumu paredzēts uzstādīt slēgtā apkures sistēmā, tad šajā gadījumā īpaši tehniskie ierobežojumi nav paredzēti. Taču, ja dvieļu žāvētāju pieslēdz karstā ūdens apgādes sistēmai (kas ir visbiežāk sastopamais veids), tad tam jāizvirza krietni augstākas prasības. Tā tas ir tādēļ, ka karstais ūdens ir piesātināts ar skābekli, kurš, kā zināms, ir lielisks oksidētājs. Tādējādi no melnā metāla vai ar metināto savienojumu izmantošanu izgatavotos dvieļu žāvētājus var lietot tikai apkures sistēmās. Karstā ūdens apgādes sistēmās būtu pareizāk uzstādīt dvieļu žāvētājus, kuri izgatavoti no nerūsējošā tērauda bez metinājumiem vai no vara caurulēm izgatavotus dvieļu žāvētājus, kuriem jābūt metinātiem, izmantojot īpašas mūsdienu tehnoloģijas. Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt, sazinoties ar mums pa:

tālruni: +371 28 188 199  vai e-pastu: ekocena@ekocena.lv

Nerūsējoša tērauda virsmu kopšana un tīrīšana

No nerūsējoša tērauda izgatavotie izstrādājumi ir skaisti, higiēniski un kalpo ļoti ilgi. Virsmas kopšanas vieglums ļauj saglabāt elegantu izskatu vairākus gadu desmitus. Nerūsējošajam tēraudam nepieciešama minimāla kopšana. Parasti pietiek to nomazgāt ar siltu ūdeni vai neitrālu mazgāšanas līdzekli (ziepēm). Var izmantot arī parastos (hloru nesaturošos) šķīdinātājus, pēc kuru lietošanas izstrādājumus ieteicams noskalot ar ūdeni. Pievēstiet uzmanību! Nedrīkst izmantot hloru saturošus tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus! Nav ieteicams izmantot tīrīšanas līdzekļus, kas ir izveidoti salskābes, sērskabes, fluorūdeņražskābes pamatā. Ieteicams izmantot tīrīšanas līdzekļus uz slāpekļskābes pamata.

Nevar atrast produktus kuri atbilst atlasei.